Poszukiwani wystawcy na inicjatywę Darłowa: pierwszy jarmark bożonarodzeniowy

Poszukiwani wystawcy na inicjatywę Darłowa: pierwszy jarmark bożonarodzeniowy

Ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają na całym świecie jarmarki bożonarodzeniowe, skłoniło miasto Darłowo do podjęcia próby zorganizowania swojego pierwszego takiego wydarzenia. Jesteśmy świadomi, że na wielkie sukcesy trzeba zasłużyć i nic nie przychodzi od razu, jednak mamy pełne przekonanie, że warto spróbować dostarczyć Państwu część tej magicznej atmosfery właśnie u nas. Mamy nadzieję, że taka impreza stanie się naszą coroczną tradycją, która z każdym rokiem będzie się rozwijać i przyciągać coraz więcej mieszkańców, turystów oraz przyjaciół Darłowa swoją atrakcyjnością i bogatym asortymentem towarów.

Organizatorzy mają w planach wybudowanie na rynku darłowskim specjalnej hali, gdzie przez trzy dni okoliczni wystawcy będą mieli możliwość prezentacji swoich produktów. Podczas trwania JARMARKU DARŁOWO nie zabraknie też dodatkowych atrakcji – zapewniona zostanie świąteczna oprawa, warsztaty dla dzieci oraz wieczorne koncerty. Przewidujemy kilkanaście stanowisk wystawienniczych, przy których przez całe dni będzie można skosztować między innymi grzanego wina i innych świątecznych specjałów. Na stoiskach dostępne będą również rękodzieło, ozdoby świąteczne oraz pamiątki z tego wyjątkowego wydarzenia.

Wszystko to zaplanowano na weekend poprzedzający Wigilię, a więc na dni 15, 16 i 17 grudnia. Niebawem ogłosimy pełny program oraz listę wystawców. Już teraz możemy zdradzić, że wśród świątecznych dekoracji na rynku darłowskim pojawi się autentyczna czerwona straż pożarna prosto z Nowego Jorku.