36. edycja Dni Ziemi Sianowskiej na Stadionie Miejskim w Sianowie: pełen atrakcji weekend 14-15 czerwca

36. edycja Dni Ziemi Sianowskiej na Stadionie Miejskim w Sianowie: pełen atrakcji weekend 14-15 czerwca

Niezapomniane chwile pełne radości, śmiechu i zabawy czekają na uczestników 36. edycji Dni Ziemi Sianowskiej. Wyjątkowe wydarzenie zaplanowano na 14 i 15 czerwca na Stadionie Miejskim w malowniczym Sianowie.

Atrakcjami tegorocznej edycji będą różnorodne imprezy, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. W planach organizatorów jest przede wszystkim turniej wiedzy o gminie Sianów. Przewidziano również mecz piłki nożnej, który stawi do rywalizacji dwie drużyny – urzędników i rzemieślników. Na scenie zagoszczą natomiast zespoły muzyczne, które dostarczą publiczności niezapomnianych wrażeń artystycznych. Ponadto, dla odwiedzających przygotowano liczne konkurencje i zabawy.

Uczestnicy Dni Ziemi Sianowskiej będą mieli okazję odwiedzić różne stoiska wystawiennicze oraz skorzystać z urozmaiconej strefy zabaw przeznaczonej dla dzieci i dorosłych. Znajdzie się tam zarówno stoisko Buru Karate Kyokushin, jak i DKMS czy Fundacji Jesteśmy Razem. Na odwiedzających czeka też strefa chillout „Zabujaj się w Łazach”. Miłośnicy różnych smakołyków będą mogli skosztować specjałów serwowanych na stoisku Koła Gospodyń Wiejskich Osieki.

Całość wydarzenia zakończy spektakularny pokaz sztucznych ogni, który na pewno dostarczy uczestnikom niezapomnianych emocji. To będzie weekend pełen atrakcji, który zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom.