Darłowo „Projekt Plaża TVN”

Darłowo „Projekt Plaża TVN”
Już niedługo do Darłowa zagości ekipa TVN. Przyjedzie ona z projektem „Projekt Plaża TVN” #PrzystanekSport, którym chce zachęcić do aktywności i ciekawego spędzania czasu.
Co szykuje się w Darłowie?
 

Projekt Plaża TVN #PrzystanekSport

 
Projekt Plaża organizowany jest przez TVN, Player oraz Eurosport. Ekipy wyruszyły w podróż po miastach polskiego wybrzeża. Starają się zaktywizować plażowiczów i zachęcić ich do aktywności na świeżym powietrzu oraz sportu i zabaw.
 
W każdym odwiedzonym miejscu ekipa przygotowuje atrakcje, które są niewątpliwie interesujące. Plaża, słońce tworzą niepowtarzalny klimat, który dodatkowo podkręcą atrakcje wydarzenia.
 

Co się będzie działo?

 
Ekipy zagoszczą w Darłowie już w ten weekend, od 6 do 8 sierpnia. Całość odbędzie się na plaży w Darłówku Zachodnim oraz na Wyspie Łososiowej w Darłowie (wieczorne pokazy kinowe) w godzinach od 9:00 do późnych godzin wieczornych.
 
W planach jest naprawdę sporo zabawy. Będą konkursy, spotkania z gwiazdami, pływanie nadesce, zajęcia z zumby, ściana wspinaczkowa, kajaki oraz sporty zespołowe. To będzie prawdziwa bomba dla amatorów mocnych wrażeń, ale znajdą się tez zajęcia dla mnie rozbrykanych. Długo by wymieniać moc atrakcji, jakie szykują się na ten weekend. Połączone ekipy naprawdę się postarały i stworzyły wydarzenie, na którym nie sposób się nudzić. To będzie z pewnością prawdziwa bomba atrakcji.
 
Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych uczestnikach. Specjalnie z myślą o nich przygotowano strefę Kids Club. Będą w niej czekać animatorzy oraz bombowy plac zabaw.
 
Będzie także uczta dla kino maniaków. Podczas wieczornych pokazów będzie można zobaczyć wspaniałe hity filmowe. Wszystkie odbędą się na Wyspie Łososiowej. Do dyspozycji będą leżaki, a także zimne napoje.
 
Całość relacjonowania będzie w specjalnym programie wakacyjnym. Nie może Was tam zabraknąć. Jeżeli jesteście akurat w Darłowie, nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia.