Zwiedzanie Darłowa z przewodnikiem za darmo

Zwiedzanie Darłowa z przewodnikiem za darmo
Spędzasz wakacje w Darłowie i chciałbyś zwiedzić jego urocze zakątki? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! W każdy weekend do końca sierpnia możesz to zrobić z przewodnikiem i to zupełnie za darmo. W planie najważniejsze miejsca Darłowa oraz Darłówka. Zobacz jak się zapisać.
 

Wycieczka po Darłowie z przewodnikiem

 
Darłowo to nie tylko plaże oraz morze. Znajduje się tam wiele miejsc, które warto odwiedzić i poznać ich fascynującą historię. Najlepiej zrobić to z osobą, która zna miasteczko od podszewki i poprowadzi nas przez najpiękniejsze i najciekawsze miejsca.
 
Na spacery z przewodnikiem zaprasza Biuro Promocji Miasta Darłowskiego Ratusza. W każdą sobotę o godzinie 12:00 pod Latarnią morską w Darłówku Wschodnim rozpocznie się wycieczka po Darłówku. Natomiast w każdą niedzielę o 12:00 z Rynku Miejskiego w Darłowie wyruszy eskapada po Darłowie.

Interesujący przewodnik

 
Niezastąpiony Leszek Walkiewicz opowie o historii miasta, pokaże wszystkie jego najważniejsze punkty oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Pan Leszek to naprawdę utalentowany człowiek. Dziennikarz, podróżnik, pilot turystyczny, fotoreporter oraz pedagog z zamiłowaniem do żeglarstwa. Ten człowiek ma naprawdę sporą wiedzę i duży talent w dzieleniu się nią. Z nim wycieczka na pewno nie będzie nudna.
 
 
Całość spaceru trwa około 2 godziny. Wziąć udział może każdy zainteresowany, pod warunkiem, że nie znajduje się w grupie zorganizowanej. Wycieczki zaplanowano dla osób indywidualnych, rodzin czy też grup przyjaciół. Trzeba też pamiętać o limicie 50 osób na jedną wycieczkę.
 
Razem z Biurem Promocji Miasta serdecznie zapraszamy do poznania historii i najważniejszych miejsc w mieście. Zachęcamy również do samodzielnego poszukiwania oraz oczywiście do aktywnego wypoczynku na plaży, oraz uczestniczenia w najnowszych wydarzeniach w mieście. Życzymy udanych wakacji i dużo słońca.