Wakacje nad Morzem Bałtyckim – miejscowości, które warto odwiedzić

Wakacje nad Morzem Bałtyckim – miejscowości, które warto odwiedzić

Dzieci namawiają, aby w tym roku spędzić wakacje nad morzem? A może wraz ze znajomymi chcecie spędzić świetny czas nad Morzem Bałtyckim? Niezależnie od sytuacji, która aktualnie sprowadziła Cię do tego artykułu, już teraz sprawdź jakie miejscowości nadmorskie warto odwiedzić. A więc gdzie warto udać się na wakacje nad Morze Bałtyckie? Jakie miejscowości są polecane?

A może by tak do Chałup?

Na pewno każdy słyszał słynną piosenkę Zbigniewa Wodeckiego, w której tekście przewinęły się właśnie nadbałtyckie Chałupy. To właśnie tutaj można spędzić świetny czas wakacyjny. Szczególnie, że miejscowość ta znajduje się na Półwyspie Helskim. Mając nocleg właśnie w pobliżu tego miejsca, tak naprawdę mamy bardzo wiele połączeń logistycznych do innych miejscowości nadmorskich, co może być dodatkowym atutem.

Warta uwagi jest również Jastrzębia Góra

Kolejną ciekawą propozycją na liście miejscowości nadbałtyckich, w które warto się udać, jest Jastrzębia Góra. Miejscowość znajduje się na Pomorzu Gdańskim. Wiele osób mówi, że jest to jedna z najpiękniejszych miejscowości nad morzem w Polsce. My bylibyśmy skłonni nawet zaryzykować, że rzeczywiście jest numerem jeden pod tym względem. Warto dodać, że tutaj można znaleźć wyjątkowy klif, który wyróżnia tę miejscowość na tle innych.

Polskie Morze Bałtyckie to szereg wielu miejscowości, w których można spędzić niezapomniane wakacje. I to niezależnie od tego, czy wybierzemy się na wakacje z całą rodziną i dziećmi, czy też ze znajomymi. Warto oczywiście sprawdzić ciekawe plaże w Darłowie oraz w okolicy. Chcąc spędzić wakacje w Polsce, nasze Morze Bałtyckie będzie świetnym wyborem.