Sławieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na kiermasz literacki podczas Dni Sławna 2024

Sławieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na kiermasz literacki podczas Dni Sławna 2024

Biblioteka Publiczna w mieście Sławno z radością informuje o organizowanym kiermaszu książek już przeczytanych. Wydarzenie ma miejsce na terenie amfiteatru miasta Sławno, jako część obchodów Dni Sławna w roku 2024.

Na stoiskach sprzedażowych dostępne będą książki różnych gatunków. Od literatury obyczajowej, przez kryminały, romanse, aż po bajki i wierszyki dla najmłodszych. Znajdą się tam także inne literackie perełki. Dzięki tak dużej różnorodności oferty, każdy entuzjasta literatury, niezależnie od wieku, z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Organizatorzy zapewniają, że całość środków uzyskanych ze sprzedaży książek zostanie przeznaczona na zakup najnowszych wydań do kolekcji biblioteki. Tym samym zapraszają do udziału w kiermaszu, podkreślając możliwość podarowania drugiego życia tym pozycjom, które mogłyby zostać zapomniane.

Zaplanowany termin to 26 maja, a godziny funkcjonowania kiermaszu to 14:00 – 18:00. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i odkrycia literackich skarbów.

W trakcie wydarzenia najmłodsi goście mogą liczyć na atrakcje w postaci zabaw plastycznych oraz różnorodnych wyzwań logicznych. To doskonała okazja do połączenia przyjemności z pożytecznym!