Co robić w Darłowie?

Co robić w Darłowie?
Spędzanie lata nad morzem to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Nasza linia brzegowa obfituje w atrakcje dla całej rodziny. Jak spędzić dzień w Darłowie? Podpowiadamy
 

Historyczny Park Rozrywki Od Neolitu Do Średniowiecza w Darłowie

 
Ten park jest naprawdę niesamowity. Możemy tutaj zobaczyć różnego rodzaju atrakcje, które pozwolą nam zapoznać się z historią tej pięknej miejscowości. Zaprezentuje się nam obozowisko neolitowe, naskalne rysunki oraz liczne eksponaty z poszczególnych epok. Jest tu tez pole do popisów fizycznych. Na terenie znajduje się tor przeszkód, plac zabaw oraz konkursy. Możemy porzucać oszczepem, obręczą, a dla bardziej leniwych lub za bardzo rozbrykanych przygotowano dyby.
 

Park Wodny Jan

 
Park Wodny Jan to doskonałe miejsce na spędzenie popołudnia. Na jego terenie znajdują się zjeżdżalnie, ślizgawki oraz liczne jacuzzi. Dla amatorów powolnych zjazdów jest Dzika Rzeka, a na spragnionych ciepła czeka cały kompleks saun, od parowych po suche, od gorących po tężnie solne i mroźnie. Są tu oczywiście również baseny sportowe, a także można wziąć lekcje pływania.
 
Na terenie jest też SPA, które oferuje relaksujące oraz upiększające zabiegi. Będą maseczki, masaże, kąpiele i wiele innych. Do hitów należy masaż kamieniami oraz zabiegi na stopy. Zmęczona słońcem skóra na pewno podziękuje za taką wizytę.
 

Park Linowy „Nad Bałtykiem”

 
Park Linowy w Darłowie oferuje moc atrakcji dla całej rodziny. Na jego terenie znajdują się trzy trasy oraz zjazd tyrolski. Trasa dziecięca składa się z 14 przeszkód, trasa średnia z 19, a trasa trudna z 21. zjazd Tyrolką to przejażdżka o łącznej długości 200 metrów.
 
Na początku każdy musi przejść trening. Przeznaczono do tego specjalną trasę treningową. Na niej, na bezpiecznej wysokości, instruktorzy pokażą, jak należy zachowywać się na pozostałych trasach oraz omówią zasady bezpieczeństwa. Załoga również z chęcią doradzi, jaką trasę wybrać.