Nowy grill oraz Punkt Wymiany Bibliotecznej lada dzień w Darłowie

Nowy grill oraz Punkt Wymiany Bibliotecznej lada dzień w Darłowie
Po kilkutygodniowym oczekiwaniu, włodarze miasta serdecznie informują wszystkich mieszkańców Darłowa o planowanym na najbliższe dni postawieniu Nowego Grilla do użytku publicznego. Grill stanie przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 44, jednak to nie jedyne nowości. Na terenie miasta stanęły także bowiem dwa regały dla funkcjonującej w mieście Społefcznej Biblioteki Publicznej.

Wyczekiwana atrakcja

 
Grill dojechał do Darłowa 3 sierpnia. Udało się go pozyskać w ramach programu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację”. W komplecie do grilla miasto otrzymało także ławostan. Jak zapewniają pracownicy urzędu miasta, nowy sprzęt powinien być w pełni gotowy do korzystania przez mieszkańców jeszcze w tym miesiącu. Na jego lokalizację wybrano tyłu domu kultury (dawne Przedszkole nr 2). Tak więc już w najbliższych dniach możliwym jest skorzystanie z nowej atrakcji w mieście.
 
 

Nie tylko grill

 
Jednak zaplecze grillowe to nie jedyna nowa atrakcja, która czeka na mieszkańców Darłowa. Od kilku dni miasto stało się także posiadaczem dwóch nowych regałów, które zostały przygotowane specjalnie na potrzeby powstałej nie dawno Społecznej Biblioteki Publicznej. Wykonane z dobrej jakości materiałów i specjalnie wzmocnione regały już możemy spotkać w naszym mieście. Jeden z nich stanął w niewielkiej odległości od Rynku Miejskiego w Darłowie, drugi natomiast sąsiaduje z Darłowskim Centrum Wolontariatu.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania z nowych atrakcji na terenie naszego pięknego miasta. Zachęcamy szczególnie do zwrócenia uwagi na Społeczną Bibliotekę Publiczną, która w wielu miejscach w naszym kraju odniosła niemały sukces, czego i naszej Darłowskiej Bibliotece życzymy.