Spartakiada Seniorów odbyła się w Wiekowie

Spartakiada Seniorów odbyła się w Wiekowie

To już trzecia edycja tego wspaniałego wydarzenia. To już 3 edycja Spartakiady Seniorów, którą co roku organizuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Darłowie. Impreza w tym roku odbyła się w Wiekowie.

Gdzie odbyło się wydarzenie?

To był naprawdę szalony dzień, seniorzy rywalizowali ze sobą w wielu konkurencjach. Brali w niej udział reprezentanci różnych miejscowości z naszej gminy. Wydarzenie w tym roku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, choćby ze względu na fakt, że w zeszłym roku impreza z przyczyn bezpieczeństwa nie mogła się odbyć.

Samo wydarzenie odbyło się na terenie placu Dziennego Domu „Senior +” który jest zlokalizowany w Wiekowie niedaleko Darłowa.

Jakie są oficjalne wyniki?

Na imprezie swoje możliwości pokazało aż 13 zespołów, które pokazały, że w seniorach drzemią niesamowite pokłady energii oraz że potrafią oni zawstydzić nie jedną osobę w sile wieku. Zwycięskie I miejsce przypadło Klubowi Seniora w Starym Jarosławcu, drugą pozycję w klasyfikacji udało się zdobyć Klubowi Seniora w Porzeczu. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna reprezentująca drużynę gospodarzy, czyli Klub Seniora w Wiekowie. Takie wyniki przekazała do informacji publicznej pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Darłowie.

Spartakiada Seniorów została zorganizowana w ramach projektu Socjalnego o pogodnej nazwie „W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli III Spartakiada Seniorów” Organizacją imprezy zajął się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Darłowie oraz Dzienny Dom „Senior +” w Wiekowie, który gościł wszystkich zawodników, to także na jego terenie odbyły się zawody. Partnerem Wydarzenia była Gminna Biblioteka Publiczna w Domasławicach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, jednocześnie życząc wszystkim seniorom tak wielkiej pogody ducha, jaką mogliśmy zobaczyć w ramach tegorocznej edycji Spartakiady Seniora.