W dalszym ciągu trwają poszukiwania Elżbiety Giedo

W dalszym ciągu trwają poszukiwania Elżbiety Giedo

Policja oraz rodzinna zwraca się z gorącą prośbą o jakiekolwiek informacje odnośnie zaginionej 1,5 miesiąca temu Elżbiety Giedo. Kobieta zaginęła 14 lipca br. i do tej pory nie dała znaku życia.

Kobietę widziano po raz ostatni 14 lipca 2021 roku około godziny 16 na jednym z parkingów leśnych znajdujących się na drodze nr 168 prowadzącej do Rosnowa. Kobieta spotkała się tam ze znajomą, po czym udała się w głąb lasu gdzie ślad po kobiecie zniknął

Wiadomo też, że kobieta ma problemy z pamięcią oraz kręgosłupem. W momencie, gdy widziano ją po raz ostatni, nie miała ze sobą ani dokumentów, ani pieniędzy.

Rysopis kobiety

Kobieta ukończyła 65 rok życia i jest mieszkanką Koszalina. Ma krótkie blond włosy oraz niecałe 170 centymetrów wzrostu. W dniu, gdy widziana była po raz ostatni, miała na sobie jeansową koszulę o niebieskiej barwie oraz czarne legginsy. Ze znaków szczególnych można wymienić pieprzyki, dwa z nich znajdują się na skroni kobiety natomiast trzeci z lewej strony nosa.

W akcje poszukiwawczą zaangażowane są służby policji wraz z psami tropiącymi, strażacy, mieszkańcy, a także płetwonurkowie. Przeczesano setki kilometrów lasu w okolicy, gdzie widziano kobietę po raz ostatni. Wykorzystywane do akcji poszukiwawczej są także drony, psy tropiące, a także kamery termowizyjne. Niestety na chwilę obecną poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów.

Wszelkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje odnośnie miejsca pobytu zaginionej kobiety, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Koszalinie. Numer telefonu do kontaktu to: 47 78 415 11 lub 47 78 414 70.

Policja sprawdza także na bieżąco wszelkie szpitale na terenie całego kraju. Sprawdzane są w szczególności wszelkie tropy na terenie naszego województwa. Osoby, które nie mają pewności czy widziały zaginioną, również proszone są o kontakt. Każdy trop się liczy.