Wyjątkowy koncert w Darłowie

Wyjątkowy koncert w Darłowie

W minioną niedzielę w Darłowie odbył się koncert wieńczący akcję pod tytułem: Morze miłości dla Ukrainy. To wydarzenie zorganizowane przez fundację Morze Miłości, która zajęła się pomocą dla uchodźców przebywających w mieście. Charytatywny koncert przyciągnął tłumy i był niezwykle wzruszającym wydarzeniem.

22 tysiące złotych dla uchodźców

Inflacja, podwyżki i inne tegoroczne tragedie nie są w stanie sprawić, że ludzie zamkną się na pomaganie. Polacy pokazali swoje serca już od pierwszego dnia wojny w Ukrainie. Od tamtej pory każdy pomaga jak umie i może, wpłacając pieniądze, przynosząc produkty lub oferując miejsce do życia. To wspaniałe i pocieszające, że wobec tak okrutnych działań rosyjskich agresorów są jeszcze ludzie, którzy nie zrezygnują z dobra, choćby świat się walił.

Fundacja Morze Miłości zorganizowała zbiórkę pieniędzy na rzecz uchodźców przebywających w Darłowie. Do tej pory udało zebrać się nieco ponad 22 tysiące złotych. Zbiórka wciąż trwa, pieniądze można wrzucać do puszek rozmieszczonych w różnych częściach miasta.

Wzruszający koncert w ramach wsparcia

Gdybyśmy mogli, zatrzymalibyśmy wojska rosyjskie, zapobiegając w ten sposób dalszemu rozlewowi krwi. Nie mamy jednak takiej mocy i wszystko, co możemy zrobić, to okazywać Ukraińcom wsparcie. Także wsparcie duchowe.

W celu okazania solidarności z Ukrainą, w Darłowie zorganizowano koncert Morze miłości dla Ukrainy. Oprócz polskich artystów na scenie wystąpiła także ukraińska piosenkarka: Jerry Heil. Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo widzów, również pochodzących z Ukrainy. Koncert był piękny i wzruszający.

Mieszkańcy Darłowa starają się okazać Ukraińcom wsparcie i nieco ułatwić im pobyt w obcym mieście i kraju. Ludzka życzliwość i pomoc jest niezwykle cenna w tych trudnych czasach. Pamiętajmy o wszystkich: zarówno Ukraińcach, jak i Polakach. Czasami wystarczy uśmiech i kilka dobrych słów. Dobro nie musi kosztować wiele. Bądźmy dla siebie dobrzy!

Może Cię zainteresować: https://infowejherowo.pl/nasze-miasto-solidarne-z-ukraina/.