Atrakcje dla fanów pojazdów wojskowych w Darłowie i Darłówku!

Atrakcje dla fanów pojazdów wojskowych w Darłowie i Darłówku!

W ten czwartek w Darłówku rozpocznie się impreza nazywana Międzynarodowym Zlotem Historycznych Pojazdów Wojskowych. Pierwsze maszyny już pojawiają się w Darłowie i Darłówku, ku uciesze osób wypoczywających nad morzem. Czwartkowa impreza będzie pełna atrakcji i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom militariów.

Wielki wojskowy festyn w Darłówku

W Darłówku, oddalonym o niecałe 3 kilometry od Darłowa, odbędzie się wojskowy festyn, na którym pojawią się znakomite wojskowe maszyny. Najwięcej emocji z pewnością wzbudzą czołgi, ale to nie wszystko, co uczestnicy festynu będą mogli zobaczyć. Wojskowego sprzętu będzie dużo. Chętni będą mogli podejść i z bliska zobaczyć wszelkie pojazdy, a także wejść do środka i popodziwiać skomplikowane wnętrza wojskowych machin. Taka możliwość szczególnie przypadnie do gustu dzieciom, ale warto pamiętać, że dorośli również będą mogli skorzystać z atrakcji. Impreza jest bowiem dla wszystkich.

Pierwsze przygotowania do festynu już trwają. Stanęły już nawet stoiska handlowe, które same w sobie także są atrakcją. Tymczasowy bazar udostępnia możliwość zakupu ciekawych pamiątek. Z kolei część gastronomiczna już kusi wspaniałymi smakołykami i zapachami. Jedzenie i picie z pewnością będzie na wagę złota również w czwartek, gdyż będzie to upalny dzień.

Przejażdżki wojskowymi pojazdami

Mnóstwo emocji wzbudza również możliwość przejażdżki wojskowymi pojazdami. Taka okazja nie zdarza się co dzień, dlatego warto w ten czwartek pojawić się na wojskowym festynie. Jednocześnie warto mieć na uwadze fakt, że amatorów pojazdów wojskowych będzie wielu, co może utrudniać szybkie doczekanie się swojej kolejki na przejażdżkę. Z tego względu na imprezie warto pojawić się jak najwcześniej, by mieć pewność, że uda skorzystać się ze wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji!

Wydarzenie organizowane w Darłówku było długo wyczekiwane przez mieszkańców okolicznych miejscowości i nie tylko. Po dwóch latach pandemii imprezę w końcu można było zorganizować z rozmachem. Organizatorzy zapowiadają, że będzie się działo!