Radosne Darłowo: Apel Radnego w sprawie inwestycji

Radosne Darłowo: Apel Radnego w sprawie inwestycji

Radny Powiatu w Sławnie – Daniel Frącz, skierował do społeczności Darłowa wezwanie. Zachęca on lokalnych mieszkańców do aktywnego udziału w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta.

Głosowanie na projekty programu Budżetu Obywatelskiego Miasta Darłowa trwa do 30 września (sobota) bieżącego roku. Projekty te, mają możliwość realizacji już w nadchodzącym roku, pod warunkiem zdobycia odpowiedniej liczby głosów. Daniel Frącz, inspirowany sugestiami młodych mieszkańców tego miasta, przedstawił w tej edycji dwa innowacyjne projekty.

Pierwszy z nich to propozycja inwestycyjna, która przewiduje rozbudowę istniejącego Skate Parku na Wyspie Łososiowej. Drugi pomysł to plan organizacji muzycznego festiwalu o nazwie „Darłowo Hip-Hop Festiwal”. Radny zachęca do oddania swojego głosu na te dwie propozycje, poprzez zaznaczenie ich nazw na internetowym formularzu głosowania.

Chociaż oddanie głosu na te projekty zajmie jedynie parę sekund, efekty mogą przynieść długotrwałą radość dla młodzieży i dzieci z Darłowa, a nawet cieszyć kolejne pokolenia w przyszłych latach.