Brutalne pobicie w Sławnie: policja zatrzymuje trzech podejrzanych

Brutalne pobicie w Sławnie: policja zatrzymuje trzech podejrzanych

Trzy osoby w wieku 28, 23 i 21 lat zostały zatrzymane przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Wszystkie trzy są podejrzewane o brutalny atak na mężczyznę, podczas którego został on przywiązany sznurem do metalowej rury i porzucony w piwnicy.

Zgłoszenie o tragedii wpłynęło do sławieńskiej komendy pod koniec października. Policja odebrała wiadomość o pobiciu mężczyzny w jednym z miast powiatu sławieńskiego we wczesnych godzinach porannych. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie znaleźli ofiarę z wyraźnie widocznymi obrażeniami. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala.

Asp. szt. Kinga Warczak z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie opisuje kolejne kroki śledztwa: „Nasi policjanci rozpoczęli intensywne dochodzenie, aby ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia. Na podstawie zgromadzonych dowodów i informacji ustaliliśmy, że podejrzani najpierw odwiedzili ofiarę, a następnie wspólnie i z premedytacją dokonali na niej brutalnego ataku, który wymagał użycia niebezpiecznych narzędzi. Następnie przywiązali go do metalowej rury, kontynuując swoje sadystyczne działania, po czym pozostawili go w piwnicznym pomieszczeniu. Mężczyźnie udało się uwolnić i skontaktować z nami”.