Tragiczne zderzenie dwóch samochodów pod Malechowem: trzy osoby w stanie ciężkim

Tragiczne zderzenie dwóch samochodów pod Malechowem: trzy osoby w stanie ciężkim

Pod Malechowem, na drodze krajowej nr 6, miało miejsce zdarzenie drogowe o dużym natężeniu. W wyniku zderzenia dwóch samochodów trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala w stanie ciężkim. Wypadek ten miał miejsce 12.12.2023 r., po godzinie 21, jak donoszą służby ratunkowe ze Sławna.

Pierwsze ustalenia sugerują, że BMW, prowadzone od strony Koszalina, niewyjaśnionymi jeszcze przyczynami przemieszczało się na pas ruchu w przeciwnym kierunku, powodując kolizję z pojazdem Hyundai. Z powodu powstałych obrażeń, kierowca BMW – 39-letni mężczyzna ze Słupska – został przekazany pod opiekę medyczną w szpitalu w Słupsku. Pasażerka tego samego pojazdu, 31-letnia kobieta z Koszalina, również znalazła się w stanie ciężkim i została przewieziona do placówki medycznej w Koszalinie. Z kolei 32-letni kierowca Hyundaia z Drawska Pomorskiego, pomimo doznanych poważnych obrażeń, został też dostarczony do szpitala w Koszalinie. Informacje te potwierdziła Kinga Warczak, rzecznik prasowy powiatowego komendanta policji w Sławnie.

Warczak dodała, że ofiary wypadku zostały poddane pobraniu próbek krwi na badania. Obecnie trwa proces wyjaśniania wszystkich szczegółów tego tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w pobliżu Malechowa.