Polska Press Grupa przekazuje 300 tysięcy złotych na spełnienie dziecięcych marzeń świątecznych i noworocznych

Polska Press Grupa przekazuje 300 tysięcy złotych na spełnienie dziecięcych marzeń świątecznych i noworocznych

Grupa Polska Press zdecydowała się na hojne wsparcie fundacji, przekazując im donację o wartości blisko 300 tysięcy złotych. Ta kwota zostanie przeznaczona na urzeczywistnienie marzeń wielu dzieci w okresie świątecznym i noworocznym. Nie byłoby to możliwe bez aktywnego udziału naszych partnerów i sponsorów, którzy włączyli się do naszej akcji. Nasze podziękowania kierujemy do nich za ich nieocenione wsparcie.

Jest szesnaście fundacji, które objęliśmy naszą pomocą, a w każdej z nich są dzieci, które marzyły o prezentach na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Te marzenia stają się rzeczywistością dzięki ubiegłorocznej akcji pod nazwą „Zaprzęg Świętego Mikołaja”.

„Zaprzęg Świętego Mikołaja” nie mógłby ruszyć w drogę bez wsparcia naszych fantastycznych partnerów, którzy z entuzjazmem nabywali saneczki jako symbole wsparcia tej inicjatywy. Każda wpłata przyczyniała się do zbliżenia fundacji i stowarzyszeń, z którymi współpracujemy, do celu realizacji dziecięcych marzeń. Wielka hojność naszych darczyńców przyniosła uśmiech na twarzach wielu dzieci.