Podsumowanie szkoleń z turystyki pod kierownictwem specjalistki Sylwii Mytnik

Podsumowanie szkoleń z turystyki pod kierownictwem specjalistki Sylwii Mytnik

Sylwia Mytnik, ekspert w dziedzinie turystyki, prowadziła przez ostatnie trzy dni intensywne warsztaty dla grupy „Skrzydlate Mamy” z Darłowa. Panie miały możliwość zgłębienia wiedzy fundamentalnej z obszaru turystyki. Przewodnim tematem dyskusji były takie zagadnienia jak organizacja wycieczek, kreowanie atrakcyjnych ofert turystycznych i korzyści płynące z pracy przewodnika, a wszystko to na tle charakterystyki miasta Darłowo. Jak każda dziedzina, również ta wymaga stałego monitorowania nowych trendów i aktualizacji ofert, aby były one atrakcyjne, lekkie, przyjemne i dostarczały niezapomnianych doświadczeń.

W trakcie ostatniego dnia szkolenia, uczestniczki podjęły wyzwanie stworzenia własnej propozycji zwiedzania miasta. Czy była to trasa wzdłuż placów zabaw czy może trasa idealna dla spacerów z dziećmi? Tych informacji jeszcze nie posiadamy – ale jedno jest pewne! Te odważne kobiety ruszyły na miejsca, aby sprawdzić, czy ich pomysł jest realny i czy ma szansę zaistnieć.

Na wyniki ich pracy oraz pomysły zaprezentowane przez Skrzydlate Mamy z Darłowa przyjdzie nam poczekać do podsumowania całego projektu, które odbędzie się w ostatnich dniach kwietnia 2024 roku.

Po trzech dniach intensywnej nauki pod okiem Sylwii Mytnik nadszedł czas na kreatywność. Następne spotkanie, tym razem z ceramiką i ukrytymi talentami, zaplanowano na 22 marca bieżącego roku. Zajęcia poprowadzi animatorka Anna Grabowska, a odbędą się one w Pracowni Ceramicznej SKŁO 44.