Warsztaty ceramiczne dla seniorów w Zagrodzie Jamno – rozwijaj swoje umiejętności artystyczne 22 maja

Warsztaty ceramiczne dla seniorów w Zagrodzie Jamno – rozwijaj swoje umiejętności artystyczne 22 maja

Zagroda Jamno serdecznie zaprasza seniorów na artystyczne warsztaty ceramiczne, które odbędą się 22 maja od godziny 10:00 do 12:00. Zajęcia te stanowią doskonałą okazję do kreatywnego wykorzystania czasu i rozwijania własnych zdolności artystycznych w atmosferze pełnej empatii i wsparcia.

Podczas warsztatów, uczestnicy będą mieli możliwość pełnego wyrażania swojej twórczej swobody. Będą mogli dowolnie wybierać techniki tworzenia i dekorowania ceramiki, począwszy od tworzenia naczyń z gotowych form lub za pomocą techniki wałeczkowej, a kończąc na rzeźbieniu postaci i innych form figuralnych dla tych, którzy cenią sobie rzeźbiarstwo.

Eksperci pracujący w Zagrodzie Jamno są zawsze chętni do udzielania pomocy. Wyjaśniają, tłumaczą i udzielają praktycznych porad, mając na celu osiągnięcie przez uczestników jak najlepszych efektów.

Warsztaty zachęcają również do sprawdzania różnych technik zdobniczych, stwarzając przestrzeń do pełnej kreatywności. Wśród możliwości znajduje się nie tylko tradycyjne pokrywanie ceramiki szkliwami, ale również poznawanie technik stosowania angoby, farb podszkliwnych, a także nowości – odlewanie z masy lejnej.

Koszt warsztatów jest uzależniony od rozmiaru wykonanej pracy i wacha się w granicach od 15 do 35 zł. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach powinny zapisać się telefonicznie pod numerem 94-341-65-87.