Festiwal Media i Sztuka: unikalne letnie wydarzenie na nabrzeżu portowym Marina Royale w 2024 roku

Festiwal Media i Sztuka: unikalne letnie wydarzenie na nabrzeżu portowym Marina Royale w 2024 roku

Marina Royale, malownicze nabrzeże portowe przy ulicy Dorszowej, stanie się miejscem ekscytującego wydarzenia kulturalnego między 11 a 14 lipca 2024 roku. Festiwal Media i Sztuka, będący złożonym projektem kulturalnym, zyskał status wyjątkowego punktu na liście letnich atrakcji organizowanych na wybrzeżu Bałtyku.

Jest to miejsce spotkań wybitnych osobistości ze świata kultury, mediów i polityki, które przyciąga tłumy odbiorców. Witają się tu rozmowy o szeroko pojętej sztuce, wartościach i osiągnięciach w atmosferze letniej beztroski i przyjaźni. Festiwal promuje także sztukę życia – umiejętność dokonywania właściwych wyborów.

Doświadczenie festiwalu jest dodatkowo wzbogacane o koncerty i wystawy, stanowiące integralną część tego wydarzenia. Ta wielowymiarowa platforma artystyczna służy do szerzenia idei kulturalnych oraz inspiracji dla jej uczestników.

Za organizację całego przedsięwzięcia odpowiada Darłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda, który dba o to, aby Festiwal Media i Sztuka był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych.