Brutalne porwanie w Sławnie: Motywem prawdopodobnie osobiste porachunki

Brutalne porwanie w Sławnie: Motywem prawdopodobnie osobiste porachunki

Z informacji wynika, że trzy osoby powiązane z brutalnym porwaniem na terenie Sławna, zostały zatrzymane i umieszczone pod strażą sądową. Wszystko wskazuje na to, że sprawcami byli dwaj młodzi mężczyźni oraz kobieta, którzy najprawdopodobniej działali z motywów osobistych. Informacje o ich zatrzymaniu zostały przekazane przez zachodniopomorską policję.

Sytuacja miała miejsce w połowie października, kiedy dyżurny komendy w Sławnie otrzymał zgłoszenie o pobiciu. Wydarzyło się to w jednej ze wsi na terenie powiatu sławieńskiego. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze natrafili na ciężko rannego mężczyznę. Natychmiast zorganizowano jego transport do szpitala, gdzie zaczął opowiadać o swoim doświadczeniu.

Porwany mężczyzna wyjawił, że napad na niego został przeprowadzony w jego własnym domu. Sprawcy działający wspólnie i w porozumieniu, zaatakowali go brutalnie, posługując się między innymi pałkami. Po uderzeniach, przypięli go sznurem do metalowej rury, uprowadzili i przetrzymywali w piwnicy. Po pewnym czasie, mężczyzna zdołał samodzielnie uwolnić się z niewoli i skontaktować z policją.